Kārlis Caune ft. Cat from Japan – „Cosmophonique”

Skaņu ieraksts „Cosmophonique” ir audiāli/vizuālā mākslinieka un eksperimentālista Kārļa Caunes daiļrades saplūdums ar ambient soloprojekta Cat from Japanfront skaņām vienlaicīgā dzīvā improvizācijā četros cēlienos.

Šo četru improvizāciju laikā realizēta oriģināla līdz šim neizmantota skaņas radīšanas tehnika, kas atgādina sava veida paradoksālu skaņas kosmosu, izstiepj un izkrāso laika ritumu audiālā dimensijā. Ieraksti radīti mūziķiem vienlaicīgi ļaujoties improvizācijas straumei, reizē arī kontroli mazliet atstājot ārēju tehnoloģisku faktoru ietekmē. Albūmu papildina vizuālais noformējums, kas spektrogrammu veidā radīts, izmantojot datorprogrammatūru par pamatu ņemot minētos četrus skaņdarbus. Šī mūzika klausītājam rada kosmiskas, paradoksiem bagātas un bezgalības piepildītas sajūtas, kas atbalsojas spektrogrammās – albūma koncepcijas identitāti atspoguļojošās acs varavīksnenēs!

Lejuplādēt ierakstu: Cosmophonique (38mb)

Ja vēlies atbalstīt māksliniekus, ierakstu par 0.99 EUR vari iegādāties arī Bandcamp.

Klausīties:

ŠIs darbs ir licencēts saskaņā ar Creative Commons Attribution 4.0 starptautisko licenci. Tātad albumu ir atļauts kopēt, remiksēt, atvasināt, dāvināt, publiski atskaņot un izmantot komerciālos nolūkos ar nosacījumu, ka vienmēr tiek veikta identificējama atsauce uz albuma autoriem – Kārli Cauni un Cat from Japan.

—————————
Creative Commons License
Cosmophonique by Kārlis Caune ft. Cat from Japan is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *